Formu doldurun, biz sizi arayalım.

Proje Hakkında Bir Semt Yeniden İnşa Ediliyor

Farklı Zevklere Göre Şekillenen Daireler

Piyalepaşa İstanbul’un her biri özgün yaşam alanları sunan 2 ayrı dekorasyon tarzı, farklı zevklere hitap ediyor: Modern ve Klasik

Foto Galeri Geçmişten Geleceğe Uzanan Yeni Eviniz

Daire Planları Şehrin Kalbinde Hayat Dolu Bir Semt


Vaziyet Planı Şehrin Kalbinde Hayat Dolu Bir Semt

60 yılı aşkın Polat markası tarihsel açıdan zengin bir bölgenin geleceğine sahip çıkıyor. Piyalepaşa İstanbul projesi ile yeni bir semt yaratılıyor ve hayaller gerçeğe dönüştürülüyor.

Lokasyon Şehrin Kalbinde Hayat Dolu Bir Semt

Nasıl Giderim?


TEM üzerinden gelirken;

Köprü istikametinden ilerliyorsanız, Hasdal, Okmeydanı bağlantı yolu üzerinden Okmeydanı Kavşağı’na ulaştıktan sonra Kasımpaşa istikametine devam ettiğinizde Piyalepaşa Bulvarı’ndasınız. Yaklaşık 1 km sonra Piyalepaşa İstanbul'u solunuzda göreceksiniz.

E5 üzerinden gelirken;

Köprü istikametinden ilerliyorsanız, Hasdal, Okmeydanı bağlantı yolu üzerinden Okmeydanı Kavşağı’na ulaştıktan sonra Kasımpaşa istikametine devam ettiğinizde Piyalepeşa Bulvarı’ndasınız. Yaklaşık 1 km sonra Piyalepaşa İstanbul'u solunuzda göreceksiniz.

Bu web sitesi veya web sitesinde kullanılan üçüncü parti araçların çalışması için gerekli olan çerezleri kullanmaktadır. Bu sayfayı kaydırarak, bir bağlantıyı tıklayarak veya göz atmaya devam ederek, çerezleri kullanmayı kabul etmiş olursunuz. Hedeflemeli reklamları görmek istemiyorsanız tıklayınız.